2016.05.16
Finaliści grupy  młodszej - + AKCJA CZERWONA KARTKA  RASIZMOWI
Finaliści grupy młodszej - + AKCJA CZERWONA KARTKA RASIZMOWI

W dniach 2 – 7 maja 2016 r. rozegrane zostały Turnieje Piłkarskie w 2 kategoriach wiekowych organizowane o Puchary Święta 3 Maja i XII Rocznicy Polski w Unii Europejskiej.

Turnieje zostały przeprowadzone na boisku o sztucznej bezpiecznej nawierzchni w Gdańsku-Oliwie.

Organizatorami Turniejów byli: Klub „AD-REM”, GOKF, przy wsparciu  Biura Promocji UM Gdańsk, Rady Osiedla Oliwa. W kategorii Seniorów w finałach: I miejsce   zdobyła ekipa :”Ad-Rem” Oliwa, II miejsce - drużyna DOS GOKF Gdańsk, III miejsce dla Zespołu Szkół AK I HU Oliwa, IV miejsce - Zespół Przymorze (Najmłodszy Zespół Turnieju). Najlepszymi snajperami zostali: Sebastian Gołębiewski i Kacper Szczepański. Najlepszym zawodnikiem uznano –Damiana Beleckiego, najlepszy bramkarz - Maciek Czeczko, zawodnikiem „Fair Play” uznano Mateusza Dawidowskiego.

W kategorii gimnazjalnej –rocznik 1999 i Młodsi - zwyciężyła Drużyna Klubu „Ad-Rem” Oliwa, II miejsce - Zespół Gimnazjum STO Polanki, III miejsce – drużyna GOFK.

Najlepszym Snajperem został Tymon Gierałtowski, najlepszym zawodnikiem uznano Kamila Beleckiego, najlepszym bramkarzem został Oskar Jankuniec, zawodnikiem „Fair Play” wybrano Jakuba Sachajko.

Dla zwycięskich zespołów i wyróżnionych zawodników jako patron turniejów ufundowałem puchary.

Turniej był kolejną imprezą Klubu Ad-Rem w ramach akcji „ Czerwona Kartka rasizmowi w sporcie”.

realizacja: Nabucco