2019.04.28

Powróciłem na piękne Żuławy. Dziś w ramach #30DniDookołaPomorza wraz z Burmistrzem Jerzym Szałachem rozmawialiśmy z mieszkańcami Nowego Stawu.

Byliśmy oczywiście na rynku i w zabytkowej kolegiacie. Nie mogło zabraknąć też widoku charakterystycznej wieży zwanej "Ołówkiem". Za wszystkie rozmowy bardzo dziękuję, jest w Was kochani moc.

Potem wspólnie koncertowaliśmy na rzecz Państwa Kroczka. Rodziny, która straciła swój dom w marcowym pożarze. Przed nimi bardzo trudny okres. Dlatego każda okazana pomoc pomoże im szybciej stanąć na własnych nogach.

Pomóc mogą wszyscy! Ci, którzy chcą przekazać środki pieniężne mogą wpłacać darowizny na specjalnie uruchomione konto bankowe: Mariusz Kroczka – 50 1090 1098 0000 0001 2185 1918 z dopiskiem „Pomoc dla pogorzelców”. Zebrane środki finansowe ułatwią im odbudowę domu. Dla nich zbieramy na lepsze jutro.

Pomagając bezinteresownie, sprawiamy, że świat, w którym żyjemy, staje się bardziej ludzki, przyjazny. Nawet najmniejsza pomoc jest cegiełką, która buduje lepszy świat.

Pomaganie jest dobre. Pomaganie jest ważne. Dzielmy się dobrem, udzielajmy wsparcia w trudnych chwilach. Dobro powraca! Ja pomagam!

© Jarosław Wałęsa 2015 - 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
realizacja: Nabucco