2016.05.30

16 płatnych staży w Parlamencie Europejskim, 32 wyjazdy studyjne i 300 dodatkowych nagród czeka na laureatów kolejnej edycji EuroStażu. Nie czekaj - weź udział w konkursie i zdobywaj doświadczenie w jednej z najważniejszych unijnych instytucji!

Wejdź na stronę www.eurostaz.pl i dowiedz się więcej!

Konkurs EuroStaż skierowany jest do osób między 19 a 26 rokiem życia. Szukamy tych, którzy nie siedzą z założonymi rękami, ale chcą inwestować w siebie, szukają nowych wyzwań i dążą do podniesienia swoich kwalifikacji. Pamiętaj - EuroStaż jest nie tylko dla tych, którzy chcą związać swoją przyszłość z szeroko pojętą polityką. Doświadczenie nabyte w Brukseli może przydać Ci się w wielu dziedzinach lub być po prostu niezapomniana przygodą!

Konkurs jest podzielony na trzy etapy:

- etap I trwa od 17 maja do 10 czerwca. Wejdź na stronę www.eurostaz.pl i wypełnij test sprawdzający podstawową wiedzę o Unii Europejskiej. Do etapu II awansuje po 50% najlepszych uczestników z każdego województwa.
- etap II potrwa
 od 14 czerwca do 4 lipca i będzie miał charakter regionalny. Zadaniem będzie napisanie pracy na wskazany przez organizatorów temat. Do kolejnego etapu awansuje po 10 uczestników z każdego województwa.
- etap III potrwa
 od 16 lipca do 5 sierpnia i będzie polegał na wyłonieniu drogą głosowania na Facebooku 16 laureatów, którzy wyjadą na płatny staż do Parlamentu Europejskiego. Nagrody dodatkowe w konkursie to 32 wizyty studyjne oraz 300 nagród niespodzianek.

Nie wiesz, czy Ci się uda? Sprawdź się! Wejdź do gry! Przekonaj się, że Bruksela jest na wyciągnięcie ręki. Płatny staż to doskonała okazja, by pod okiem merytorycznej kadry w międzynarodowym otoczeniu poznać, jak działają unijne instytucje. Wejdź: www.eurostaz.pl

© Jarosław Wałęsa 2015 - 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
realizacja: Nabucco