2012.11.23

Zapraszamy wszystkich studentów do udziału w konkursie dziennikarskim współorganizowanym przez Biuro Informacyjne Parlamentu Europejskiego w Polsce oraz EurActiv.pl.

Uczestnicy konkursu napiszą artykuł prasowy na temat "Obywatelstwo europejskie - same prawa czy także obowiązki?". Spośród wszystkich nadesłanych prac, jury konkursowe wyłoni trzy najlepsze artykuły - a w tym jeden zwycięski.

Zostaną one opublikowane na stronach Biura Informacyjnego Parlamentu Europejskiego w Polsce oraz EurActiv.pl, a także na profilach na Facebooku obu instytucji. Autor najlepszego artykułu dostanie propozycję wyjazdu na sesję plenarną Parlamentu Europejskiego, do Strasburga.

Dziennikarze EurActiv.pl wraz z laureatem opracują i zredagują napisane podczas wyjazdu teksty, które zostaną następnie opublikowane na stronie EurActiv.pl.

Artykuły należy wysłać do 3 grudnia 2012 roku na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

© Jarosław Wałęsa 2015 - 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
realizacja: Nabucco