08.04.2013

Wciel się w eurodeputowanego i wygraj tablet Acer Iconia!

Już ósmego kwietnia rozpoczyna się gra internetowa, której uczestnicy wcielą się w rolę eurodeputowanych. Będą podejmowali decyzje związane z ważnymi wydarzeniami międzynarodowymi, reagowali na petycje obywateli i naciski lobbystów oraz brali udział w tworzeniu aktów prawnych. Po wyzwaniu, na najlepszych posłów będą czekały nagrody – tablety Acer Iconia. Rozgrywka potrwa do 19 maja, będzie się można do niej włączyć w każdej chwili, nie tracąc szansy na wygraną. Gra przybierze formę aplikacji na Facebooku.

Aby wziąć w niej udział wystarczy mieć realny profil na tym portalu, wejść na stronę mojparlament.eu, i za pomocą facebookowego konta zalogować się do udziału w konkursie. Gracze będą codziennie otrzymywali nowe zadania z różnych dziedzin, za których poprawne rozwiązanie zdobywać będą punkty. Wygra piętnastu graczy, którym uda się zająć piętnaście najwyższych miejsc w rankingu. Gra internetowa jest częścią projektu „Spotkania z Parlamentem Europejskim”, realizowanego przez Polską Fundację im. Roberta Schumana.

Celem projektu jest popularyzacja wiedzy na temat Parlamentu Europejskiego, sposobu jego funkcjonowania oraz wpływu na życie codzienne. Projekt ma zachęcić obywateli do udziału w zaplanowanych na 2014 rok wyborach decydujących o kształcie tej instytucji. Projekt realizowany jest dzięki wsparciu finansowemu Parlamentu Europejskiego. Więcej informacji na temat gry znajdą Państwo na stronie www.schuman.pl, a także na profilu Polskiej Fundacji im. Roberta Schumana na portalu Facebook – (http://www.facebook.com/integracja.europejska).

© Jarosław Wałęsa 2015 - 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.
realizacja: Nabucco