2013.05.20

Chciałbym podziękować za nadesłane prace, których jest ponad 3000. Taka ilość przerosła moje najśmielsze oczekiwania ! Jestem pełen uznania dla Państwa zaangażowania.

Przypominam, że prace oceniane będą w 3 kategoriach: uczniowie klas 1-3, uczniowie klas 4-6 oraz kategoria ulubieńca publiczności.

Zgodnie z zapisami w regulaminie, dwie pierwsze kategorie oceniać będzie komisja konkursowa, natomiast ulubieńca publiczności wybiorą internauci na moim oficjalnym fanpage na Facebooku. Na stronę można wejść poprzez link:

https://www.facebook.com/jaroslaw.walesa.7...[klik] lub wpisując w wyszukiwarkę FB: Jarosław Wałęsa [klik].

Wybór zwycięzcy nastąpi poprzez polubienie zdjęcia danej pracy, które będą dostępne w specjalnie na ten cel utworzonych galeriach. Głosowanie odbędzie się w dniach 20-29 maja. Serdecznie zapraszam do klikania.

Korzystając z okazji chciałbym również poinformować, że na galę rozdania nagród zostaną zaproszeni laureaci oraz autorzy wyróżnionych prac, którzy zostaną powiadomieni drogą emailową oraz telefonicznie.

Jednocześnie chciałem zwrócić uwagę, że zmienił się termin uroczystej gali wręczenia nagród w Akwarium Gdyńskim na sobotę, 1 czerwca.

W razie pytań moje biuro jest do Państwa dyspozycji.

Pozdrawiam,
Jarosław Wałęsa

© Jarosław Wałęsa 2015 - 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
realizacja: Nabucco