2014.02.04

Masz od 18 do 30 lat, jesteś studentem dziennikarstwa bądź dziennikarzem i chciałbyś wziąć udział w jednym z największych spotkań dla młodych dziennikarzy? Specjalnie dla ciebie Parlament Europejski przygotował European Youth Media Days!

 

W dniach od 8 do 11 maja w Strasbourgu odbędzie się European Youth Media Days (EYMD). Wziąć w nim udział mogą młodzi dziennikarze, stażyści oraz studenci. Odpowiedzialni oni będą za przygotowanie specjalnego raportu oraz multimedialnej dokumentacji odbywających się w tym samym czasie w Strasbourgu Europejskich Dni Młodzieży EYE. Ich praca następnie zostanie przedstawiona nowym posłom wybranym w majowych wyborach.

European Youth Event 2014 (EYE) odbędzie się w dniach 9-11 maja w strasburskiej siedzibie Parlamentu Europejskiego. Wydarzenie zgromadzi 5 tysięcy osób pochodzących z 28 państw członkowskich oraz krajów kandydujących. Uczestnicy będą razem debatować o przyszłości, jaka czeka młodą UE. W ramach EYE, młodzież będzie brała udział w dyskusjach, warsztatach, grach i spotkaniach pod hasłem „Pomysły na lepszą Europę”.

Zapraszamy do udziału w European Youth Media Days 2014. Rejestracja możliwa jest do 1 marca 2014 roku. Można wziąć w nim udział na 2 sposoby - jako osoba przygotowująca EYMD lub jako uczestnik.

Informacja o konkursie na stronie Europarlamentu

Więcej informacji o udziale jako osoba przygotowująca wydarzenie (w języku angielskim)  

Więcej informacji o udziale jako uczestnik

© Jarosław Wałęsa 2015 - 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
realizacja: Nabucco